Polikarpova stavebnice sestava 21 Zobrazit větší

Polikarpova stavebnice sestava 21

213 21

zvýhodněná verze sestavy 06, celkem 49 dílů

Více informací

9 486 Kč

Charakteristika:tato velká skládačka je tvořena dutými geometrickými tělesy, např. kvádrem, krychlí, válcem, půlválcem a dalšími. Kvádr, nízký kvádr, sloupek a krychle mají pouze pět stěn. Stěny jednotlivých těles jsou navrtány velkými kulatými otvory v pravidelných vzdálenostech od sebe. Do těchto otvorů lze pohodlně provlékat bukové tyče různých délek, do kterých jsou navrtané menší kulaté otvory o průměru 10 mm. Pomocí krátkých kónických  kolíčků, které se zastrkují do těchto malých otvorů, spojíme napevno dvě i více těles. Znázornění pevného spoje  je k nahlédnutí v odkazu Polikarpovky - princip spojování. Tělesa lze samozřejmě stavět na sebe nebo vedle sebe bez nutnosti pevného spojení.

Výrobní materiál:borové dřevo (geometrická tělesa) a buk (tyče, spojovací špalíky, zajišťovací kolíčky), kola jsou vyrobena z bukové překližky.
V žádném případě nepoužíváme biodesku ani laťovku !!!
Povrchová úprava:bezbarvý lak certfikovaný pro použití na hračky podle zák. 22/1997.
Certifikace: platný certifikát je součástí dodávky zboží.

Sestaveno z dílů:
1x kvádr, 1x krychle, 1x nízký kvádr 56 cm, 1x malý trojhran, 2x malý válec 28/21 cm, 5x kolo 21 cm, 2xpřekližkový nástavec 95 cm, 2x tyč 100 cm, 4x tyč 44 cm, 1x volantová tyč 31 cm, 8x spojovací špalík, 20x zajišťovací kolíček, 1x palička, 2x vytloukací kolík

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Polikarpova stavebnice sestava 21

Polikarpova stavebnice sestava 21

zvýhodněná verze sestavy 06, celkem 49 dílů

Napsat recenzi